Growspec

Opinie naszych niektórych klientów

admin16399 views

Testowałem w mojej restauracji lampę Slim Spec 120 do uprawy ziół, które na bieżąco stosowane są w kuchni. Zioła kupione w doniczkach po oberwaniu liści w ciągu kilku dni bujnie się odrodziły. Już w tej chwili dostrzegam realne oszczędności wynikające z faktu posiadania samodzielnej uprawy. Na tę chwilę jestem bardzo zadowolony. Rośliny wyglądają na zdrowsze, a aromat ziół jest bardziej wyrazisty.

Zespół Na Masę Bar&Grill


 

Odkąd w naszej kwiaciarni zostały zainstalowane 2 lampy firmy Grows-spec, wzrosła atrakcyjność sprzedawanego materiału roślinnego. Zauważalne jest, że rośliny które często po kilku dniach traciły swoje walory (spadek intesywności koloru, opadające pąki, zżółkłe liście) nadal pozostają atrakcyjne, a wiele z nich wręcz pięknieje. Polecam jako doświadczona osoba prowadząca kwiaciarnię od 1997r. firmom jak i osobom prywatnym.

Beata Wita właścicielka kwiaciarni “GLORIOZA”


Jestem amatorskim plantatorem indoor, przez wiele lat uprawiałem rośliny pod lampami HPS. Technologia LED przez wiele lat była dla mnie nieosiągalna. Dzięki uporzejmości firmy Grow-spec miałem okazję przetestować lampe GS Sunray 150 w uprawie pomidora malinowego, papryczek chilii i ziółek stosowanych często w kuchni. Efekty były nieporównywalnie lepsze niż w przypadku lamp HPS. Wzrost roślin był wyraźnie szybszy, rośliny były zdrowsze a co najwazniejsze zachowały smak jak w uprawie ogrodowej. Warto wspomnieć, że rachunki za prąd znacząco się obniżyly. Zauważyłem, że temperatura wewnątrz mojego pomieszczenia uprawowego spadła o kilka stopni w porównaniu do systemu HPS co znacznie ułatwia kontrolę środowiska uprawy.

Anonim

 

Lampy LED wypożyczone od Państwa w odniesieniu do zwykłego oświetlenia sodowego przynoszą znacznie lepsze rezultaty i pomagają roślinom szybciej i lepiej rosnąć. Rośliny mają lepiej rozwinięty system korzeniowy, wykazują się większym wigorem i lepszym wzrostem. Spod tych lamp posiadają intensywniejszą barwę. Rośliny po zapikowaniu znacznie szybciej się korzenią i nie odczuwają skutków przepikowania.

Kowalczyk Krzysztof
Producent Papryki
Gmina Potworów